O firmie

Firma Globtel Internet, właściciel serwisu WEBD.pl specjalizuje się w dostarczaniu usług hostingowych, dzięki którym Wasza strona www jest zawsze dostępna. Dodatkowo zapewnia kompleksową obsługę związaną z rejestracją i utrzymywaniem domen internetowych. Jako bezpośredni Partner NASK przeprowadza również transfer domen internetowych.

Firma powstała w 2001 roku. Od początku istnienia jej priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Z tego względu zespół pracowników wybiera markowe i nowoczesne rozwiązania, takie jak: serwery firmy Dell, podzespoły Supermicro, Areca, 3ware, oprogramowanie CentOs, Cpanel. Od 2004 roku działania firmy są ściśle ukierunkowane na świadczenie usług hostingowych. Pierwszym dostawcą serwerów była amerykańska firma The Planet. Od 2005 roku serwery dzierżawiono od holenderskiej firmy Leaseweb, zaś od 2006 roku były kolokowane w tej serwerowni. W tej chwili wszystkie serwery znajdują się w polskiej lokalizacji - w Warszawie.

Firmę budują i rozwijają wysokiej klasy specjaliści. Dzięki ich kreatywności i zaangażowaniu Globtel Internet znajduje się w czołówce najlepszych firm hostingowych w Polsce. Od 2006 witryna webd.pl zajmuje wysokie pozycje w rankingu Top100. W ostatnim kwartale 2009 roku, według badań MegaPanel PBI/Gemius w kategorii Hosting, witryna klasyfikuje się na 4 pozycji w zakresie firm uwzględniających komercyjne rozwiązania. Najlepszym wskaźŸnikiem znaczącej pozycji firmy na rynku usług hostingowych jest liczba zadowolonych klientów wynosząca około 70 tysięcy.

{left_bottom_block}

Akceptujemy płatności m.in.

płatności
{right_bottom_block}

Pomoc 24/7

Całodobowy monitoring serwerów
pozwala Ci komfortowo korzystać
z usług webd.

Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.