Litespeed w WEBD.pl (wydanie PrestaShop)

Drodzy !

W poprzednim wpisie pisaliśmy Wam o systematycznym wdrażaniu oprogramowania Litespeed w WEBD.pl. Lista serwerów WEBD.pl z LiteSpeed aktualizowana jest na bieżąco o TU.

Widzimy rosnące zainteresowanie zastosowaniem mocnych stron LiteSpeed na serwerach WEBD.pl, postanowiliśmy rozwiać kolejne wątpliwości – tak, wtyczkę LiteSpeed możemy również stosować przy PrestaShop i owszem – efekty instalacji tej wtyczki są widoczne od razu (ziu! ziu! ziu! – tak oto przyspiesza strona 🙂 )

Myślimy sobie, że wprowadzimy jeszcze jeden artykuł , o zastosowaniu LsCache w przypadku Joomla!. Zanim jednak to – zapoznajcie się proszę z poniższą instrukcją Instalacji ListeSpeed Cache nasi drodzy użytkownicy PrestaShop (wersji 1.6 lub 1.7) 🙂 Mamy nadzieję, że z nią pójdzie Wam gładko jak po maśle, a efekty ? Oceńcie sami, jesteśmy o nie spokojni.

1. wejdźcie na STRONĘ i pobierzcie na swój komputer plugin PrestaShop, o tak

2. następnie zalogujcie się na swój sklep PrestaShop i załadujcie pobrany plugin, w ten sposób

3. pozostało tylko go skonfigurować i włączyć, tak dokładnie

A teraz sprawdźcie jak szybko śmiga i dajcie nam koniecznie znać! 🙂

  1. Potwierdzam słowa poprzednika. Według PageSpeed nawet średnio 20 punktów więcej. Litespeed to teraz obowiązkowy punkt jeżeli chodzi o optymalizację strony internetowej czy też sklepu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.