Nowy cennik hostingowy WEBD.pl

Drodzy Nasi !

Tym wpisem chcieliśmy Was poinformować, iż ceny za wybrane konta hostingowe nieznacznie wzrosną. Nie obawiajcie się nowych cen 😉

Ceny zmienią się dla pakietów:

Mini (4.99/mc), Mini SSD (5.99/mc), Medium (7.99/mc) – o 1zł w górę za miesiąc abonamentu / o 10zł przy płatności rocznej.
Large (14.99/mc) – o 2zł w górę za miesiąc abonamentu / o 20 zł przy płatności rocznej.

Podane ceny to ceny brutto, a dla jasności nowy cennik wyglądać będzie o tak:

Zmiany wprowadzone zostaną dnia 1 lutego 2020.
Wszystkie wpłaty wykonywane od tego dnia powinny być realizowane zgodnie z nowym obowiązującym cennikiem. Jeśli więc zależy Wam na płatności jeszcze według starych stawek – prosimy o dokonanie takowej jak najszybciej.

UWAGA! Prosimy Klientów z założoną płatnością cykliczną w PayPal o wycofanie jej, jeśli obowiązuje dla kont,dla których zmianie ulega cena usługi. Płatności takie będą odrzucane, bądź przyjmowane i dostosowywane dla nowego cennika. Założenie nowej płatności cyklicznej będzie możliwe przy dokonywaniu kolejnej wpłaty abonamentowej za hosting.

Jednocześnie przekazujemy, iż ceny za pozostałe usługi nie ulegają zmianie 🙂

  1. Szukamy szybkiego hostingu dla naszego właśnie migrowanego sklepu internetowego. Zależy nam bardzo na indeksie szybkości Google. Czy wyższy/droższy plan taryfowy różni się także szybkością ładowania stron?

  2. Wasz cennik jest zdecydowanie jednym z korzystniejszych. Oferujecie bardzo dobre ceny i co najważniejsze stałe a nie jak w innych firmach podwyżka o 100% przy przedłużeniu na następny rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.