Większy, najlepszy hosting tylko w WEBD.pl

Tytuł wpisu dość oczywisty 😉 Niemniej część z Was mogła jeszcze nie dostrzec pewnych – zakładamy istotnych – zmian, które dotknęły nas radośnie w mijającym tygodniu.
Tych, których ominęła ta informacja, z którą specjalnie zwlekamy w tym poście ( 😉 ) zachęcamy do
polubienia nas na FB – wszystkie nowinki (przede wszystkim te dobre) znajdziecie właśnie tam. Dla Antyfacebookowców – przygotowaliśmy informację, która jest widoczna zaraz po zalogowaniu na WEBD.pl
Otóż.. Myślicie, że to już ? Może jeszcze chwilka 🙂 W tym miejscu zmieścimy słów kilka o naszej motywacji. Innymi słowy trochę Wam pokadzimy 🙂 Od jakiegoś już czasu czujemy, że mamy najlepszych z najlepszych Klientów na hostingu WEBD.pl. Mamy wrażenie, że zostajecie z nami, gdyż Wasze wrażenia odnośnie obsługi Klienta (zarówno z tej technicznej jak i finansowej strony) są podobnie pozytywne. To bardzo nas motywuje i powoduje, że w miarę możliwości (oczywiście!) chcemy jakość i uwaga WIELKOŚĆ usług stale podnosić.
I tu już odsłoniliśmy rąbek tajemnicy. Nasza uwaga, skupiona na pakietach Mini SSD, Large, Extra i Extra Pro, dała w efekcie potężne powiększenie parametrów tych kont (co najmniej dwukrotne!).
I tak dla przykładu – w pakiecie Mini SSD macie już do dyspozycji 2GB miejsca i aż 100GB transferu, a Extra Pro zapoczątkował erę terabajtów na WEBD.pl Dokładne miejsce na dysku konta WEBD.pl to 1 TB.

Sprawdźcie koniecznie, jakimi teraz parametrami dysponujecie w ramach posiadanego hostingu WEBD.pl i pamiętacie – to wszystko w ramach stałej ceny hostingu WEBD.pl Jeśli jeszcze nie jesteście z nami – dlaczego ? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.